Back to positions

Group Rewards Specialist

O pozici

Do našeho přátelského HR týmu hledáme novou posilu, která nám pomůže s benefity a odměňováním našich zaměstnanců. Potřebujeme smysl pro humor a motivaci pracovat pro špičkovou (vlastně už spíš IT) společnost s obrovským potenciálem, kde možnost nastavovat zcela nové procesy bude rozhodně jednou z hlavních náplní práce.

Vaším úkolem bude

  • Vytváření, implementace a správa pravidel v rámci odměňování pracovních pozic a zaměstnaneckých benefitů ve skupině FEG
  • Benchhmark trhu a analýzu toho, co nabízíme zaměstnancům ve všech zemích, kde působíme
  • Standardizace pravidel
  • Častá komunikace s kolegou z HR controllingu a HR v jednotlivých zemí skupiny FEG a spolupráce na tvorbě rozpočtů
  • Vytváření reportů a analýza dat
  • Hledání nových benefitů a jejich prezentace managementu, konzultace kolegům a manažerům
  • Koordinace spolupráce s externími dodavateli a naším procurementem
  • Vedení jednotlivých projektů v rámci odměňování a zaměstnaneckých benefitů

Požadujeme

  • Ukončené VŠ vzdělání
  • Znalost AJ min. na úrovni B2 pro komunikaci napříč zeměmi skupiny FEG
  • 3 roky relevantní praxe v oblasti odměňování, zaměstnaneckých výhod, HR benchmarkingu, HR controllingu
  • Výborná znalost MS Office (zejména MS Excel)
  • Metodologie Hay

Nabízíme

  • Roční bonus
  • Benefitní system Cafeterie a elektronické stravenky
  • Slevy u našich partnerů a společností ze skupiny Penta (např. Dr. Max Gold Partner)
  • Flexibilní pracovní doba a příležitostný home-office
  • Pět týdnů dovolené
  • Zaměstnání přímo na centrále úspěšné mezinárodní skupiny (neformální mezinárodní týmy, každodenní komunikace v angličtině)
  • Žádný dress-code
  • Různé firemní akce (sportovní/firemní eventy, interní soutěž o vstupenkyatd.)
  • Úplně nové kanceláře v kancelářském komplexu Churchill v centru Prahy
  • Naše vlastní kavárna, relaxační zóna, tělocvična a moderně vybavená kancelář
Barbora Plchová

Chcete vědět více?

I would be happy to provide any details you want to know!

As part of any recruitment process, we collect and process your personal data in the manner and to the extent further specified in this Job Applicant Privacy Notice. The aim of this document is to provide you, in particular, with information regarding the scope and nature of such processing, the extent of your rights and the manner in which you can exercise them.

Collection and processing of your personal data is conducted in accordance with the applicable data protection legislation, in particular the General Data Protection Regulation (GDPR).

Our privacy you can find here.

Podobné otevřené pozice

Blog

Why you should work in Prague?
COVID-19 ALERT WRISTBANDS
Apr 20, 2021
Online Yoga lessons
Mar 30, 2021